21 sty 2021

Wycieczki promowe na Bornholm

Dla tych, którzy nie są pewni czy Bornholm ich zauroczy, czy to miejsce dla nich - mamy ciekawą ofertę: wycieczkę z krótkim zwiedzaniem wyspy. Dodatkowo rejs promem to atrakcja nie tylko dla dzieci.

Bornholm: Zamek Bornholm: Port Bornholm: Miasteczko

Wycieczki odbywają się w ciągu sezonu wakacyjnego i w cenie oprócz rejsu jest również niewielki poczęstunek, można dokupić kabinę dla jeszcze większego komfortu podróżowania.

Wycieczka po wyspie jest objazdowa i zahacza o ciekawe miejsca aby pokazać Bornholm z jak najlepszej strony ale pozostawić też niedosyt by jeszcze wrócić i samemu odkrywać jeszcze więcej.

Atrakcje na Bornholmie poznasz zwiedzając najlepszą stronę www.bornholm-ok.pl – polecamy, sprawdzone informacje i bardzo dużo cennych wskazówek i podpowiedzi.

Nie ma bezpośredniego połączenia promowego z Bornholmem, więc wycieczka wygląda następująco: rejs ze Świnoujścia do Ystad i rano następnego dnia rejs z Ystad do Ronne - trwa on ok. 1,5h. Po zejściu z promu na podróżujących czeka autokar, który zabiera grupę wraz z przewodnikiem na objazd. Po drodze zaplanowane są oczywiście przerwy.

Całodniowe zwiedzanie kończy się wejściem na prom do Ystad i dalej nocna przeprawa do Świnoujścia.

KomentarzeKomentarze

Dodaj komentarzDodaj komentarz

× Dziękujemy za Twój komentarz.
Zostanie on opublikowany po akceptacji Moderatora.