08 lip 2020

Prom i samochodem po Skandynawii

Skandynawię można zwiedzać na różne sposoby ale na pewno najprościej jest robić to samochodem, StenaLine stworzyła ofertę promocyjną dla osób zmotoryzowanych. Dzięki temu nie jesteśmy uzależnieni od rozkładów pociągów czy warunków atmosferycznych gdy decydujemy się na zwiedzanie rowerem.

Dania Szwecja Norwegia

Do samochodu można zapakować namiot, trochę jedzenia, rowery i rodzinę :) Dwa noclegi na promie wliczone są w cenę rejsu (tam i powrót), a czas trwania promocji to min. 3 dni od daty wyjazdu a maksymalny powrót do 11 dni od daty wyjazdu. IDEALNIE!

Cena od 369 zł/osoba, w cenie:

  • rejs promem w obie strony
  • miejsce w kabinie 4-osobowej
  • przewóz samochodu osobowego (wymiary pojazdu do 2 m wysokości, do 4,7 m długości)
  1. Promocja dotyczy transportu samochodu z pasażerami w obie strony, powrót w ciągu 3-11 dni, zgodnie z dostępnością miejsc
  2. Wyjazdy statkami: Stena Spirit, Stena Vision i Stena Baltica (na Stena Baltica w cenę biletu w jedną stronę wliczono 2 posiłki)
  3. Powrót samochodem jest wymagany
  4. Cena przewozu samochodu od 369 zł/osoba dotyczy auta o wysokości do 2 m i długości do 4,70 m. Do samochodów wyższych stosuje się dopłaty. Auto z rowerami na dachu traktuje się jak kategorię pojazdów wyższych
  5. Liczba miejsc jest ograniczona. Niektóre daty wyłączone są z promocji

Więcej informacji oraz rezerwacja miejsc na stronie www.promy-retravel.pl - Jest to najlepsza strona z wyborem biletów promowych, a rezerwacja jest prosta i bezpieczna.

KomentarzeKomentarze

Dodaj komentarzDodaj komentarz

× Dziękujemy za Twój komentarz.
Zostanie on opublikowany po akceptacji Moderatora.