03 gru 2013

Nagroda dla linii DFDS Seaways

Linie DFDS Seaways zostały wyróżnione tytułem „Wiodącego Operatora Promowego na Świecie” – "World's Leading Ferry Operator".

Tytuł został przyznany trzeci raz z rzędu. Nagrodę wręczono w trakcie Gali World Travel Awards 2013, która odbyła się w Katarze.

World Travel Awards to główne nagrody dla branży turystycznej na świecie. O zwycięstwie decydują głosy profesjonalistów oraz konsumentów.

– To dla nas ogromny zaszczyt być uznanym „Wiodącym Operatorem Promowym na Świecie” w trzech kolejnych latach. To wyróżnienie jest potwierdzeniem doskonałej obsługi oraz standardów, które staramy się dostarczać naszym lojalnym klientom. Ta prestiżowa nagroda jest świadectwem ciężkiej pracy i zaangażowania naszych pracowników, pracujących bez wytchnienia, by zapewnić najlepsze doświadczenia podczas podróży – powiedział Max Foster, dyrektor ds. pasażerskich DFDS Seaways.

– Uważamy, że urlop klienta rozpoczyna się wraz z jego wejściem na pokład promu DFDS Seaways i jesteśmy zobowiązani do świadczenia usług najwyższej jakości dla każdego, kto podróżuje z nami. Właśnie dlatego ogłosiliśmy niedawno, wartą 4 miliony funtów inwestycję, czyli modernizację naszych promów na trasie Newcastle-Amsterdam, a także instalację nowych energooszczędnych śrub napędowych, aby promy były bardziej efektywne – dodał Foster.

Oprócz tytułu "Wiodącego Operatora Promowego na Świecie", DFDS Seaways otrzymały także tytuł „Wiodącego Operatora Promowego w Europie”, podczas europejskiej części Gali World Travel Awards w sierpniu 2013 roku.

DFDS Seaways obsługują kompleksową sieć promowych, która obejmuje sześć tras z Wielkiej Brytanii do Europy kontynentalnej: Dover - Dunkierka, Dover - Calais, Newhaven - Dieppe, Portsmouth - Le Havre, Newcastle - Amsterdam i Harwich - Esbjerg. Linie DFDS oferują także połączenia promowe przez Morze Bałtyckie.

Źródło: www.wiadomosci.goniec.com

KomentarzeKomentarze

Dodaj komentarzDodaj komentarz

× Dziękujemy za Twój komentarz.
Zostanie on opublikowany po akceptacji Moderatora.