31 paź 2013

Sylwester 2013 na promie

Przywitaj Nowy Rok 2014 na promie! Czy wiesz już gdzie spędzisz tegoroczny wieczór sylwestrowy? Jeśli nadal. się zastanawiasz… mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia - Bal Sylwestrowy na promie!

Zapraszamy na wyjątkowy Bal w stylu weneckim na promie Wawel lub Bal Kapitański na statku Stena Spirit, podczas rejsu po Zatoce Gdańskiej.

BAL WENECKI NA PROMIE WAWEL

W tę jedyną noc w roku przenieś się w niezwykłe miejsce. Wielobarwne, weneckie maski, pompatyczne stroje, mieniące się złotem dekoracje, mistrzowska kuchnia z wybornymi smakami, muzyka porywająca do szampańskiej zabawy na parkiecie, pobudzające zmysły trunki oraz powiew lekkiej bryzy sprawią, że ten Sylwester 2013 będzie niezapomniany i jedyny w swoim rodzaju.

Spotkajmy się na Weneckim Balu Sylwestrowym w Świnoujściu na promie Wawel.

Cena już od 450 zł na osobę!

BAL KAPITAŃSKI NA PROMIE STENA SPIRIT

Przywitaj Nowy Rok 2014 na statku Stena Spirit. Tej wyjątkowej nocy zagości na pokładzie duch złotej ery transatlantyków! Podczas Captain’s Coctail Party poznasz Kapitana i oficerów statku Stena Spirit.

Specjały z całego świata, przygotowane przez Szefa Kuchni uwiodą Twoje podniebienie.

Wielki bal, uroczysta kolacja z wykwintnym menu, zabawa na trzech parkietach sprawią, że w szampańskim nastroju będziesz bawić się do białego rana.

Do 15 listopada zniżka 150 zł na osobę!

Teraz już od 449 zł na osobę!


Zapraszamy do składania rezerwacji w opcji rejsów turystycznych.

KomentarzeKomentarze

Dodaj komentarzDodaj komentarz

× Dziękujemy za Twój komentarz.
Zostanie on opublikowany po akceptacji Moderatora.