08 maj 2013

Prom Norman Spirit w nowej odsłonie

Statek Norman Spirit, wypożyczony przez DFDS w zeszłym roku od LD Lines, przeszedł w ostatnim czasie metamorfozę. Jednostka zmieniła nie tylko wygląd i nazwę, ale także obsługiwaną trasę.

Początkowo statek obsługiwał trasę Dunkierka - Dover. Nie bez przyczyny Norman Spirit zmienił nazwę na Calais Seaways. Prom kursuje obecnie na trasie Calais - Dover. Jednostka została przemalowana w Gdańsku, skąd powróciła do Francji. Barwy Calais Seaways odpowiadają tym, które kojarzymy z pozostałych promów przewoźnika.

Wnętrze statku także zostało poddane gruntownemu remontowi. Na Calais Seaways powstał nowy Bar Opal, natomiast restauracja dla kierowców ciężarówek - Road King - została odnowiona. Wyremontowano także strefę odpoczynku, toalety i prysznice. Wymieniono podłogi oraz wykładziny.

Prom Anglia

Jak powiedział Carsten Jensen z DFDS: "Po pierwsze, czujemy się zaszczyceni tym, że francuskie władze pozwoliły na użycie nazwy Calais w imieniu naszego statku. Po drugie, odnowiona jednostka jest dowodem na to, że dbamy o zadowolenie naszych klientów oferując im najwyższej jakości serwis, zarówno w przewozach pasażerskich, jak i towarowych".

KomentarzeKomentarze

Dodaj komentarzDodaj komentarz

× Dziękujemy za Twój komentarz.
Zostanie on opublikowany po akceptacji Moderatora.