20 wrz 2011

Stena Spirit - najnowszy statek Stena Line

W piątek 1 lipca na wody Morza Bałtyckiego wypłynął nowy statek przewoźnika Stena Line - Stena Spirit. Prom obsługuje połączenie Gdynia - Karlskrona, wraz z siostrzaną jednostką - Steną Vision. Nowy prom ma 176 m długości i 29 m szerokości. Może pomieści do 460 samochodów i 1700 pasażerów. Nazwę Stena Spirit wybrano w wyniku konkursu. Matką chrzestną statku została, pochodząca z Gdyni aktorka- Anna Przybylska. Na uroczystość nadania imienia przybyło wielu gości. Każdy z nich miał okazję zwiedzić nowy prom oraz skorzystać z atrakcji, jakie Stena Line proponuje swoim pasażerom.

Anna Przybylska chrzestną Stena Spirit Chrzest Stena Spirit Prom Stena Spirit - chrzest

Do bogatej oferty promu zaliczają się m.in.: sklep (pokład 8), bary, dyskoteka, restauracje, a także Pure Nordic SPA, gdzie można się zrelaksować i odprężyć. Wszystko to umili Państwa podróż i zapewni niezapomniane przeżycia.

Stena Spirit posiada także dogodne centrum konferencyjne na pokładzie 9. W skład centrum wchodzi 6 sal (dla od 6 do 24 osób) z salonem, gdzie można zorganizować przerwę na kawę. Na pokładzie znajduje się kilka hot spotów WiFi, które umożliwiają korzystanie z Internetu.

Stena Spirit zapewnia wspaniałą zabawę, jak również wygodny wypoczynek. Każdy pasażer znajdzie tutaj kabinę na własną kieszeń. Przewoźnik oferuje tańsze kabiny oraz eleganckie kabiny-apartamenty z telewizorem LCD, stacją dokującą do iPoda, minibarem, czajnikiem, ekspresem do kawy, koszem owoców, suszarką do włosów, możliwością korzystania z room service, dostępem do Internetu. W każdej kabinie znajduje się łazienka. Dla osób podróżujących ze zwierzętami przygotowano również specjalne kabiny do przewozu zwierząt.

Wprowadzenie Stena Spirit do obsługi przewozów to kolejny krok Stena Line ku podniesieniu jakości usług i uczynieniu podróży jeszcze bardziej komfortową. Przewoźnik zapewnia o niepowtarzalności przeprawy promem Stena Spirit oraz o wspaniałej atmosferze podczas rejsu, którą dopełnić mają: muzyka na żywo, występy artystów oraz zabawy prowadzone przez wykwalifikowanych animatorów.

Zdjęcia: Dorota Nelke/UM Gdynia

KomentarzeKomentarze

Dodaj komentarzDodaj komentarz

× Dziękujemy za Twój komentarz.
Zostanie on opublikowany po akceptacji Moderatora.