03 lut 2011

Promowe oferty specjalne 2011

W tym roku dla wszystkich osób myślących o podróży promem przygotowano bogaty wachlarz promocji oraz zniżek. Większość skierowana jest dla osób znających dokładny termin powrotu, jednak są i takie o które trzeba zadbać składając rezerwację jak najszybciej.

Niewątpliwie największą popularnością cieszą się połączenia z Polski do Szwecji na trasie Świnoujście-Ystad. To właśnie na tych trasach przygotowano najwięcej promocji. Osoby znające termin powrotu mogą wykupić bilet dla samochodu + max 5 osób już od 880 zł w sezonie niskim oraz od 1011 zł w sezonie wysokim (Happy Driver). Dla pasażerów chcących podróżować w kabinie przygotowano ofertę "dla max 2 lub 4 osób" - samochód + 2 osoby + kabina 2-osobowa już za 1055 zł w sezonie niskim oraz 1188 zł w sezonie wysokim. W przypadku 4 osób ceny wzrastają o niespełna 200 zł. Nie zapomniano także o osobach pieszych: oferta "Happy People" pozwala przepłynąć tam i z powrotem za 260 zł w sezonie niskim lub 350 zł w sezonie wysokim.

W przypadku trasy Gdańsk-Nynashamn osoby znające termin powrotu mogą wykupić bilet dla samochodu + max 5 osób już od 1364 zł w sezonie niskim oraz od 1497 zł w sezonie wysokim (Happy Driver). Dla pasażerów chcących podróżować w kabinie przygotowano ofertę "dla max 4 osób" - samochód + 4 osoby + kabina 4-osobowa już za 1806 zł w sezonie niskim oraz 1982 zł w sezonie wysokim. Oferta "Happy People" pozwala natomiast przepłynąć tam i z powrotem osobie pieszej za 305 zł w sezonie niskim lub 393 zł w sezonie wysokim.

Podobne oferty przygotowano na trasie kombinowanej ze Świnoujścia do Kopenhagi przez Ystad. Oferta "Dla max 2" to koszt 1088 zł w sezonie niskim oraz 1252 zł w sezonie wysokim. "Dla max 4" ceny wzrastają o ok. 250 zł. Dla osób pieszych w promocji "Happy People" bilety kosztują od 300 zł. Promocja "Happy Driver" dla kierowcy z samochodem to koszt ok. 540 zł w sezonie niskim oraz 940 zł w sezonie wysokim. Dla samochodu z max 5 osobami bilet kosztuje odpowiednio 651 zł w sezonie niskim oraz 1072 zł w sezonie wysokim.

Na trasach z Ankony lub Wenecji do Grecji także przygotowano ciekawą ofertę. W przypadku rezerwacji do 28.02.2011 można zaoszczędzić nawet 30% wartości biletu. Promocja dotyczy wszystkich taryf z cennika pasażerskiego, kabin oraz pojazdów.

Jeżeli planujecie Państwo wyjazd promem do Anglii z przyczepą kempingową lub samochodem kempingowym to możliwe jest skorzystanie z promocji na przeprawę promową w relacji Dunkierka-Dover. Aby z niej skorzystać w okresie letnim należy dokonać rezerwacji do 7 kwietnia 2011 roku. Dzięki temu zapłacą Państwo już od 20 EUR w jedną stronę za samochód kempingowy z 4 osobami lub od 49 EUR za samochód z przyczepą kempingową i 4 osobami.

Dla chcących zwiedzić Sardynię, Korsykę lub Elbę także przygotowano ciekawe rozwiązanie. Przy wcześniejszej rezerwacji samochód z kierowcą na Sardynię to koszt już od 36 EUR na trasie Livorno-Olbia lub od 44 EUR na trasie Piombino-Olbia. W przypadku Korsyki bilet za samochód i kierowcę kosztuje już od 29 EUR na trasie S.T. di Gallura-Bonifacio. Podróżujący na Elbę zapłacą odpowiednio od 29 EUR na trasie Piombino-Cavo. Aby poznać ceny na innych trasach wystarczy wysłać zapytanie drogą elektroniczną lub dzwoniąc na podany numer.

KomentarzeKomentarze

Dodaj komentarzDodaj komentarz

× Dziękujemy za Twój komentarz.
Zostanie on opublikowany po akceptacji Moderatora.