11 wrz 2009

Promy do Szwecji - Promocja Happy Driver

Oferta specjalna przeznaczona dla osób, które planują wyjazd do Szwecji. Warunkiem wykupienia oferty specjalnej Happy Driver jest wcześniejsza rezerwacja, musi ona zostać opłacona w miejscu gdzie została założona - inaczej jest nieważna.

Bilet obejmuje rejs w obie strony na trasie Świnoujście - Ystad - Świnoujście (lub odwrotnie) dla samochodu osobowego do 2 m wysokości + maks. 5 pasażerów koszt biletu to ok. 1750 SEK . Oferta obowiązuje we wszystkie dni tygodnia od 01.10 - 15.12.2009 r. Dopuszczalny jest powrót na trasie Kopenhaga - Świnoujście. Oferty specjalne są bezzwrotne!

Przygotowano także ofertę dla osób które podróżują w pojedynkę - samochód osobowy do 2 m wysokości + kierowca w ofercie Happy driver to koszt ok. 950 SEK za rejs w obie strony (cena obowiązuje we wszystkie dni tygodnia od 01.10 - 15.12.2009 r.). Oferty specjalne są bezzwrotne!

Do każdego biletu zakupionego w ofercie Happy Driver na terminalu promowym dodawany jest kupon cateringowy upoważniający do odbioru bezpłatnej kawy lub herbaty.

MS "Wawel" w porcie w Świnoujściu

KomentarzeKomentarze

Dodaj komentarzDodaj komentarz

× Dziękujemy za Twój komentarz.
Zostanie on opublikowany po akceptacji Moderatora.