18 sie 2009

Oferta specjalna - Scandlines

Scandlines jest jednym z największych europejskich przewoźników promowych. Firma działa na rynku od roku 1998 i obsługuje połączenia na popularnych trasach z Niemiec do Szwecji oraz z Niemiec Danii.

Prom Scandlines Na pokładzie promu Scandlines Widok na zamek Hamleta

Scandlines oferuje również przeprawę promową pomiędzy Szwecją a Danią - połączenie Helsingborg - Helsingor. Na to połączenie zakupić można tzw. bilet szwedzki gdzie cena biletu zawiera koszty obu przepraw promowych czyli Rostock - Gedser - Helsingor - Helsingor i Puttgarden - Rodby - Helsingor - Helsingborg. Przeprawa promowa pomiędzy Danią a Szwecją trwa 20 minut - jest to bardzo malownicza trasa, z pokładu oglądać można duński zamek Kronborg w którego murach Szekspir umiejscowił akcję "Hamleta".

Przewoźnik wprowadził do sprzedaży bilety Eco Ticket.

Bilety obowiązują na trasach Sassnitz - Trelleborg i Rostock - Trelleborg, zakupu należy dokonać minimum 28 dni przed planowanym rejsem, oferta dotyczy przejazdu samochodem osobowym do 6 m długości z maks. 9 pasażerami. Koszt biletu to od 89 Euro na trasie Sassnitz - Trelleborg i od 99 Euro na trasie Rostock - Trelleborg. Nie ma możliwości zwrotu biletu. Jest to bardzo dobra oferta szczególnie dla osób, które planują powroty na święta Bożego Narodzenia. Rezerwacji można dokonywać On-Line.

KomentarzeKomentarze

Dodaj komentarzDodaj komentarz

× Dziękujemy za Twój komentarz.
Zostanie on opublikowany po akceptacji Moderatora.