24 lis 2009

Tanie bilety promowe

Wielu przewoźników posiada różne systemy sprzedaży biletów promowych na oferowane przez siebie trasy. Niektórzy (tj. Norfolkline, Color Line, Stena Line) wprowadzili sprzedaż w systemie “Flexi”. System pozwala na zakup biletu nawet kilkukrotnie tańszego od standardowej ceny, jednak wymogiem jest rezerwacja z kilkudniowym lub kilkutygodniowym wyprzedzeniem.

Czytaj dalejCzytaj dalej...


16 lis 2009

Viking Line - informacje ogólne

Przewoźnik oferuje wygodne i szybkie połączenia po basenie Morza Bałtyckiego łącząc ze sobą Szwecję, Finlandię oraz Estonię. W skład jego floty wchodzą nowoczesne promy przeznaczone do przewozu pasażerów osobowych jak i przewozów cargo. Niewątpliwym plusem jest wystrój wnętrz - przestronny pokład, atmosferyczne restauracje w których możemy zakosztować pysznych dań serwowanych przez pokładowego szefa kuchni oraz przytulne kabiny pozostawiające miłe wrażenia z rejsu.

Czytaj dalejCzytaj dalej...


07 lis 2009

Bilet 10-przejazdowy Unity Line

Częste wyjazdy do Szwecji mogą stanowić niemały wydatek dla osób prywatnych, czy też firm i instytucji. Bilety wieloprzejazdowe stanowią atrakcyjną alternatywę dla biletów jednoprzejazdowych i są skierowane do osób podróżujących bez samochodu oraz osób podróżujących z samochodem.

Czytaj dalejCzytaj dalej...