04 maj 2020

Przewóz towarów do Skandynawii

Promy do Skandynawii kursują codziennie z zachowaniem oczywistych zasad bezpieczeństwa przewozu osób i towarów. Promy na trasie Świnoujście-Ystad kursują codziennie x w ciągu dnia i zabierają na pokład samochody dostawcze oraz ciężarowe.

Prom Polferries Promy Scandlines Prom Unity Line

Gdańsk-Nynashamn to jeden rejs dziennie, a Gdynia-Karlskrona nawet do 3 rejsów w ciągu dnia. Obsługujemy trasy promowe z Danii do Norwegii, oczywiście z zapoznaniem się ze zmianami w wypłynięciach, ponieważ niektóre promy mają zmienione terminy rejsów.

Ceny takich przejazdów promowych wahają się w zależności od rodzaju pojazdu oraz ładunków. Wykaz wszystkich tras promowych, wraz z rozkładami rejsów można znaleźć na www.promy-retravel.pl Polskie firmy transportowe, podobnie jak wiele innych gałęzi gospodarki, odczuwa straty spowodowane pandemią i zamknięciem drogi swobodnego przepływu towarów i osób. Jednak powoli sytuacje w poszczególnych państwach zaczynają się klarować a co za tym idzie coraz bardziej pożądany będzie powrót transportu towarów a nawet osób gotowych sprzedawać usługi na rynkach np. Skandynawii.

Współpracujemy z wieloma firmami przewozowymi i to doświadczenie pozwala nam dopasować ofertę do wymogów i pomóc przy rezerwacji właściwych biletów promowych.

KomentarzeKomentarze

Dodaj komentarzDodaj komentarz

× Dziękujemy za Twój komentarz.
Zostanie on opublikowany po akceptacji Moderatora.