21 kwi 2017

Promy na Bornholm ze Świnoujścia

Jeden z głównych przewoźników promowych TT-line, obsługujących promy na Morzu Bałtyckim, wyszedł naprzeciw potrzebom i wprowadził bezpośrednie połączenie na wyspę Bornholm - Świnoujście-Ronne. Pierwszy rejs odbędzie się już 24 czerwca i będzie kursował latem w każdą sobotę tygodnia. Rejs potrwa 6 godzin, oraz będzie obsługiwany przez prom pasażerski Nils Dacke, dotychczas kursujący tylko pomiędzy Polską a Szwecją.

Wyspa co roku odwiedzana jest w dużej skali przez Polskich turystów, którzy cenią sobie spokój oraz klimat panujący na wyspie. Bornholm to idealne miejsce na wycieczki rowerowe, spędzanie czasu na piaszczystych plażach oraz organizację rodzinnych spotkań.

Wyspa wyróżnia się dużą ilością atrakcji, posiada: malownicze widoki, klify na wybrzeżach, drobny piasek na plażach, oraz piękną pogodę.

Wyspa słynie z tradycyjnych wędzarni, gdzie najwięksi smakosze na pewno znajdą cos dla siebie. Wielu turystów wybiera się na wyspę z rowerem, koszt takiego biletu to 190 zł. Z każdego miasta portowego można dotrzeć do innego specjalnie przygotowaną ścieżką rowerową.

Podróżując samochodem lub amperem, za bilet zapłacisz już 490 zł, bez względu na długość samochodu. Na wyspie doskonale rozwinięta jest baza noclegowa, która posiada bardzo zróżnicowaną cenowo ofertę. Rezerwacje na prom można składać bezpośrednio na stronie internetowej - Prom na Bornholm.

Prom wyposażony jest w miejsca siedzące, restauracje, bary, sklepy, dzięki czemu można miło spędzić czas na pokładzie. Możesz również zabrać ze sobą czworonożnego przyjaciela.

Bilety w sprzedaży na naszej stronie internetowej lub telefonicznie.

Rozkład rejsów:

  • Świnoujście - Ronne: 17:00 - 22:00
  • Ronne - Świnoujście: 23:30 - 06:00 (w dniu następnym)

KomentarzeKomentarze

Dodaj komentarzDodaj komentarz

× Dziękujemy za Twój komentarz.
Zostanie on opublikowany po akceptacji Moderatora.