18 lut 2016

Cote des Dunek - nowy prom DFDS

Prom Cote des Dunek jest jednym z dwóch statków, które zostaną wprowadzone na trasie Dover-Calais. Debiut statków ma odbyć się jeszcze w tym miesiącu. Do Cote des Dunek już wkrótce dołączy drugi siostrzany statek Cote des Flandres. Wejście tej jednostki na trasę zaplanowane jest na 22 lutego.

Prom DFDS Cote des Dunek Prom Cote des Dunek

Dzięki nowym jednostkom liczba przepraw na trasie Calais-Dover zostanie zwiększona nawet do 30 rejsów dziennie. Wszystkie trzy jednostki, łącznie z przeprawami na trasie Dover-Dunkierka będą obsługiwały nawet do 54 rejsów dziennie.

Wiceprezes DFDS Carsten Jensen powiedział, że firma stara się dostarczać klientom najlepsze możliwe wrażenia na promach. Cote des Dunek jest ważnym elementem zaangażowania a na promie klienci mogą spodziewać się rzetelnej obsługi.

Cote des Dunek został wypożyczony od firmy Eurotunel i może zabrać na pokład maksymalnie dwa tysiące pasażerów, 120 samochodów osobowych lub 700 samochodów ciżezarowych. Jednostka Cote des Dunek przeszła całkowity remont pod koniec ubiegłego roku. Statek jest pomalowany w nowych, ciemniejszych barwach koloru niebieskiego wraz z zaktualizowanym logo firmy. Wnętrze statku zostało gruntownie odnowione. Do dyspozycji pasażerów na pokładzie promu jest kawiarnia, bar, restauracja samoobsługowa, sklep oraz miejsca siedzące. Z myślą o najmłodszych pasażerach, powstał specjalny obszar zabaw. Prom posiada także specjalne rozbudowane zaplecze z restauracją oraz miejscem na odpoczynek dla kierowców samochodów ciężarowych.

Więcej informacji o promach do Anglii na stronie internetowej. Podróż promami DFDS to sama przyjemność a nowoczesne i luksusowe wnętrze, zapewni podróżującym komfort i wygodę podróży.

KomentarzeKomentarze

Dodaj komentarzDodaj komentarz

× Dziękujemy za Twój komentarz.
Zostanie on opublikowany po akceptacji Moderatora.