25 lis 2015

Stena Line zmieniła nazwę na Santa Line

Gwiazdka to magiczny czas dla każdego. W tym roku armator postanowił świętować wyjątkowo ten czas. Aż do Bożego Narodzenia Stena Line zmieniła nazwę na… Santa Line.

Stena Vision Prom Stena Line Stena Vision i Stena Spirit

W tym świątecznym czasie Flagę z logo armatora zastąpi mikołajowa czapka!

Kierownik podróży Polska i bałtyckich rynków Pedro Canchaya- Kralewski powiedział, iż Boże Narodzenie to piękna tradycja, która łączy rodziny i przyjaciół. Armator ma oczywiście udział w tych świętach. Promy Stena Line łącząc brzegi Bałtyku, łączą rodziny. Dzięki naszej codziennej pracy pozwalamy rodzinom się spotkać a przyjaciołom spędzić ze sobą najpiękniejsze chwile. "Boże Narodzenie to także troska o innych, wiec chcemy w gwiazdkowy klimat wpisać także akcje charytatywną" - dodał Pedro Canchaya-Kralewski.

Akacja ze zmianą nazwy potrwa do 24 grudnia. Obejmie specjalne promocje na pokładzie, statków konkursy dla klientów czy akcje w mediach społecznościowych. Środki pozyskane z akcji zostaną przekazane na rzecz UNICEF.

Stena Line jest szwedzkim koncernem promowym. Posiada ponad 40 statków, pływających na 23 trasach i zatrudnia blisko 6000 pracowników. W Polsce Armator jest od ponad 20 lat. Promy z charakterystycznym czerwonym kominem łączą Gdynię z Karlskroną. Tę trasę co roku przemierza pół miliona pasażerów, korzystając z jednego z dwóch bliźniaczych statków Stena Vision lub Stena Spirit, trzeci prom na tej trasie to Stena Baltica, który jest przeznaczony głownie do przewozu towarów.

Źródło: stenaline.pl

KomentarzeKomentarze

Dodaj komentarzDodaj komentarz

× Dziękujemy za Twój komentarz.
Zostanie on opublikowany po akceptacji Moderatora.