04 maj 2011

Chorwacja kusi i czaruje

Wakacje tuż, tuż. Niektórzy już dawno zaplanowali swoją podróż, inni nadal zastanawiają się, gdzie pojechać na niezapomniany urlop, który pozwoli im nabrać sił na cały następny rok.

Przystań promowa w jednej z miejscowości Chorwackich Chorwacja - widok na mały lokalny porcik Jedna z wielu malowniczych miejscowości w Chorwacji

Polecamy piękną i wielobarwną Chorwację, która od lat kusi swoim urokiem turystów z całego świata. Rozbudowana linia brzegowa, malownicze wsypy, nadmorskie kurorty, krystalicznie czysta woda, unikalne zabytki, parki narodowe...

To wszystko sprawia, że pragniesz tutaj powracać. Przyjemny, ciepły klimat Chorwacji sprzyja słodkiemu lenistwu, jak również aktywnemu wypoczynkowi. Na brak atrakcji w Chorwacji narzekać nie można. Lubisz piesze wędrówki? A może jazdę na rowerze? Pociągają Cię sporty wodne? Fascynują Cię zabytkowe budowle i miasteczka z urokliwymi uliczkami? W Chorwacji każdy znajdzie coś dla siebie. Znakomicie rozwijają się tutaj: jeździectwo, wspinaczka, windsurfing, narty wodne, nurkowanie, a przede wszystkim żeglarstwo, którego Chorwacja jest prawdziwym liderem wśród państw śródziemnomorskich.

Chorwacja to kraj o wielu obliczach, dlatego ciągle zaskakuje i pociąga. Z jednej strony znakomicie przystosowała się do przyjmowania rzeszy turystów, z drugiej strony, zjeżdżając z głównych tras, wciąż można natrafić na opuszczone budynki i samochody ze śladami po kulach. Warto odwiedzić ten kraj kontrastów, aby przeżyć niezapomniane chwile i przekonać się, że każdy może znaleźć w nim miejsce dla siebie. Wystarczy tylko dobrze poszukać.

KomentarzeKomentarze

Dodaj komentarzDodaj komentarz

× Dziękujemy za Twój komentarz.
Zostanie on opublikowany po akceptacji Moderatora.