04 lis 2010

XVIII Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw

Tegoroczna edycja Targów TT Warsaw odbyła się w dniach 23-25.09.2010 na terenie Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska w Warszawie. Targi Turystyczne z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród wystawców jak i odwiedzających. W tym roku zaprezentowało się wyjątkowo dużo wystawców - było ich ponad 700 i zachęcali do skorzystania z ofert ponad 60 krajów.

Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw Stoiska targowe na Targach Turystycznych w Warszawie

Targi w 2010 roku odwiedziło ok. 19,5 tysiąca osób, z tego 12 tysięcy to osoby związane z branżą turystyczną, a 7 tysięcy to indywidualni klienci. Na tych ostatnich czekało wiele atrakcji, takich jak: degustacja lokalnych potraw, spotkania z kulturą oraz pokazy muzyczne z różnych krajów. Występy folklorystyczne można było oglądać na stoiskach: Syrii, Egiptu, Czech, Włoch i Słowacji - która, jako partner tej edycji targów - zaprezentowała ciekawą atrakcję dla zwiedzających: "Slovakia Ski Cup" jest to symulator na którym podziwiać można było pokazy akrobatyczne a nawet spróbować swoich sił na stoku.

Zwiedzający mogli zapoznać się z:

  • ofertami turystycznymi z różnych stron świata - noclegi, przewoźnicy, atrakcje turystyczne regionów, itp., w tym oferta oficjalnego partnera targów - Słowacji, która zaproponowała m.in. bazy noclegowe dla amatorów sportów zimowych oraz ośrodki narciarskie
  • szeroką ofertą polskich i zagranicznych touroperatorów
  • atrakcjami poszczególnych powiatów, miast, województw i gmin
  • ofertą hoteli, uzdrowisk, ośrodków narciarskich i SPA

i z wieloma innymi projektami.

Dla osób związanych z branżą turystyczną przygotowano liczne konferencje, szkolenia, warsztaty które miały na celu rozwijanie wiedzy na temat efektywnego prowadzenia biznesu turystycznego.

Źródło: www.ttwarsaw.pl

KomentarzeKomentarze

Dodaj komentarzDodaj komentarz

× Dziękujemy za Twój komentarz.
Zostanie on opublikowany po akceptacji Moderatora.