24 lis 2009

Tanie bilety promowe

Wielu przewoźników posiada różne systemy sprzedaży biletów promowych na oferowane przez siebie trasy. Niektórzy (tj. Norfolkline, Color Line, Stena Line) wprowadzili sprzedaż w systemie “Flexi”. System pozwala na zakup biletu nawet kilkukrotnie tańszego od standardowej ceny, jednak wymogiem jest rezerwacja z kilkudniowym lub kilkutygodniowym wyprzedzeniem.

Inni przewoźnicy (tj. Polferries, Unity Line) wprowadzają oferty specjalnie pozwalające na uzyskanie dużych rabatów - jednak i w tym przypadku rezerwacja musi spełniać określone warunki.

W przypadku biletów sprzedawanych przez przewoźnika Norfolkline lub Color Line w systemie Flexi niewątpliwym ich atutem są bardzo niskie ceny, jednak należy pamiętać, że w przypadku nieterminowej wpłaty cena może wzrosnąć. Terminy zmian cen nie są ściśle określone, toteż termin zapłaty za rezerwację tego typu jest znacznie krótszy niż ma to miejsce w rezerwacjach o cennikach stałych. Jest to rozwiązanie o tyle ciekawe i atrakcyjne, że pasażerowie decydujący się na rezerwację składaną z wyprzedzeniem płacą dużo mniej od pasażerów dokonujących zakupu bezpośrednio na terminalu w dniu rejsu.

Więcej informacji o biletach i cenach Flexi można uzyskać telefonicznie lub drogą mailową.

W przypadku rezerwacji u Przewoźników posiadających cenniki stałe, także istnieje możliwość zakupu biletu w atrakcyjnych cenach. Jednak reguły w tym przypadku są nieco inne.

Przewoźnicy tj. Polferries wprowadzają do swoich cenników oferty specjalne umożliwiające uzyskanie wysokich rabatów. Należy jednak pamiętać, że takie oferty są ograniczone czasowo i także często posiadają inne ograniczenia: wybrane dni tygodnia, wybrane rejsy, maksymalna ilość pasażerów, przedziały wiekowe (oferty rodzinne) lub ograniczona ilość miejsc na promie. Niewątpliwą przewagą ofert specjalnych nad cenami w systemie Flexi jest dłuższy termin płatności.

Więcej informacji o dostępności ofert specjalnych można uzyskać telefonicznie lub drogą mailową.

Niemniej prosimy zapoznać się z regulaminem przewoźników oraz regulaminami ofert specjalnych jak i zasad funkcjonowania cen Flexi.

KomentarzeKomentarze

Dodaj komentarzDodaj komentarz

× Dziękujemy za Twój komentarz.
Zostanie on opublikowany po akceptacji Moderatora.