08 maj 2009

Study Tour na Bornholmie

W dniach od 15.04 - 18.04.2009 przedstawiciele Retravel zostali zaproszeni na Study Tour, które zorganizowane zostały przez Polską Żeglugę Bałtycką SA a odbyło się na malowniczej, duńskiej wyspie Bornholm. Kwietniowa pogoda dopisywała dzięki czemu wszyscy obecni przedstawiciele biur sprzedaży biletów promowych mieli szansę na poznanie wyspy - z pewnością wiele z tych osób będzie chciało tam wrócić na dłuższy okres czasu.

Na mostku kapitańskim Bornholm - piaszczysta plaża Bornholm - pokazy w Centrum Średniowiecza

Celem Study Tour miało być zapoznanie przedstawicieli biur z szeroką ofertą sprzedaży biletów promowych na Bornholm oraz rozbudowaną bazą noclegową - organizatorzy oprócz pokazania sporej ilość obiektów wakacyjnych zapewnili grupie wiele atrakcji m.in. wizytę w tradycyjnej wędzarni ryb w Allinge gdzie każdy do syta mógł najeść się ryb w wielu smakach. W czasie pobytu na wyspie mieliśmy okazję na poznanie przedstawicieli innych biur podróży i agencji turystycznych co zaowocować może w przyszłość rozszerzeniem naszej oferty turystycznej o ciekawe kierunki wyjazdowe takie jak np. wyprawa na Safari do Afryki.

W drodze powrotnej, na promie Wawel pracownicy Polskiej Żeglugi Bałtyckiej SA zapoznali nas z ofertą firmy. Rozdano również nagrody dla biur które w roku 2008 uzyskały najwyższą sprzedaż biletów promowych. Nasi przedstawiciele odebrali nagrodę Srebrnego Agenta oraz specjalne wyróżnienie dla Najbardziej Dynamicznego Sprzedawcy w roku 2008. Nagrody te świadczą o tym, że nasi pracownicy starają się by obsługa Klienta indywidualnego była na najwyższym poziomie. Bardzo dziękujemy za okazane nam zaufanie.

Więcej na temat wyspy Bornholm w specjalnym serwisie internetowym: www.bornholm-ok.pl poprzez stronę można dokonać rezerwacji biletów promowych oraz noclegów a także zaplanować wyjazd.

KomentarzeKomentarze

Napisał: Maciej, [04.09.2009]

Byłem na Bornholmie 2 lata temu, potwierdzam walory turystyczne, jak i przyrodnicze. Wspaniałe miejsce na rodzinne wakacje :)

Napisał: Kinga, [07.09.2009]

Jak dla mnie to przereklamowany ten Bornholm

Dodaj komentarzDodaj komentarz

× Dziękujemy za Twój komentarz.
Zostanie on opublikowany po akceptacji Moderatora.